پنل های خورشیدی برای مصارف صنعتی
مزایای استفاده از انرژی خورشیدی در بخش صنایع

پانل های انرژی خورشیدی به سرعت در حال تبدیل شدن به جریان اصلی منبع اصلی انرژی در جهان هستند. بسیاری از صاحبان مشاغل ممکن است فکر کنند که برای مشاغل کوچک و متوسط ​​مقرون به صرفه نیست اما این درست نیست. در سالهای اخیر ، صفحات خورشیدی قیمت خود را کاهش داده و اکنون مزایایی را برای سازمان هایی مانند سازمان شما فراهم می کند. از جمله مزایای آن می توان به دسترسی بیشتر صاحبان خانه و افزایش قیمت آن اشاره کرد. هزینه خرید و نصب همچنان کاهش می یابد ، و قراردادهای جدیدی در بازار وجود دارد ، زیرا ارائه دهندگان گزینه های اجاره برای خرید را ارائه می دهند در حالی که هنوز انرژی را زیر قیمت های ارائه شده توسط شرکت های متداول ارائه می دهند.

در اینجا ، ما چند مزیت را ذکر کرده ایم که شرکت های صنعتی می توانند با استفاده از نصب پنل خورشیدی به دست آورند.

کاهش هزینه قبض های برق

هزینه های برق همیشه در حال افزایش است. معمولاً قبض برق یک انبار حدود ۱۵٪ از کل هزینه را نشان می دهد. نرخ تعرفه برای انرژی خورشیدی حدود ۲۰ درصد ارزان تر از برق معمولی است. انرژی خورشیدی با یک راه حل با هزینه ثابت ، با عمر ۲۵-۳۰ سال ، به یک گزینه پایدار و مقرون به صرفه انرژی برای صاحبان مشاغل تبدیل شده است. این باعث می شود قبض های انرژی شما با هزینه کمتری قابل پیش بینی تر باشد. همچنین ، نگهداری و نظارت بر سیستم های خورشیدی ارزان تر است.

به عنوان مشاغلی که از برق زیادی برای تأمین تجهیزات و چراغ های داخلی و خارجی استفاده می کند ، بهترین راه برای کنترل هزینه های خود یافتن منابع انرژی جایگزین مانند انرژی خورشیدی است.

انرژی تجدید پذیر

انرژی خورشیدی یک منبع انرژی ۱۰۰٪ تمیز و تجدیدپذیر است که باعث کاهش وابستگی به نفت ، ذغال سنگ و گاز طبیعی برای تولید برق می شود. این سوخت های فسیلی انتشارهای مخربی تولید می کند که بر کیفیت هوا ، آب و خاک تأثیر می گذارد و باعث گرم شدن کره زمین هستند. به گفته کارشناسان ، تا سال ۲۰۶۵ ، سیاره ما بیش از ۶۵ میلیون سال گذشته گونه های گیاهی و جانوری را از بین خواهد برد. این آمار اثرات گازهای گلخانه ای حاصل از سوخت های فسیلی را نشان می دهد.

از طرف دیگر ، انرژی خورشیدی هیچ آلودگی ایجاد نمی کند. قدرت فراوان خورشید منبع انرژی نامحدودی است که به لایه ازن آسیب نمی رساند. سیستم های انرژی خورشیدی صنعتی سرمایه گذاری در آینده کره زمین است که می تواند به حفظ منابع انرژی تجدید ناپذیر و محافظت از محیط زیست کمک کند

افزایش ارزش بازده انرژی

نصب صفحات خورشیدی در پشت بام شرکت شما می تواند ارزش ملک شما را افزایش دهد و اگر قصد انجام چنین کاری را در آینده دارید ، می توانید فروش سریع تری داشته باشید.

هنگامی که یک ساختمان دارای صفحات خورشیدی است ، مقداری از انرژی مورد نیاز ساختمان را می توان توسط صفحات خورشیدی تولید کرد ، به این معنی که هزینه های عملیاتی کوتاه مدت و بلند مدت کمتر از ساختمان های قابل مقایسه با صفحه های خورشیدی نیست.

کاهش انتشار کربن

صرفه جویی در کره زمین و کاهش ردپای کربن و مصرف سوخت فسیلی هر روز موضوعیت بیشتری دارد. برخلاف سوخت فسیلی ، صفحات خورشیدی برق تولید می کنند بدون آلودگی هوا و کربن و خاکستر یا مواد زائد دیگر.

اکنون شرکت های بیشتری به دنبال تأمین کننده ای با کربن کم انتشار هستند و مشتری نهایی به این استدلال و مسئولیت های اجتماعی تامین کننده خود توجه می کند.

حمایت دولت محلی در برخی کشورها

برای تشویق مردم به استفاده از انرژی خورشیدی ، در برخی کشورها ، دولت اعتباراتی را برای کسانی که صفحات خورشیدی پشت بام را نصب می کنند اعم از اهداف مسکونی یا تجاری ارائه می دهد. بیشتر و بیشتر دولت های محلی مشاغل انرژی های تجدیدپذیر را به عنوان راهی برای کمک به اقتصاد سبز شهری ترویج می کنند.

اگرچه متخصصان در سراسر جهان به طور فزاینده ای از اقتصاد سبز حمایت می کنند ، نقش تأمین انرژی تجدیدپذیر همچنان محدود است ، در حالی که وابستگی به سوختهای فسیلی همچنان زیاد است. دولت های محلی به طور فزاینده ای نقشی اساسی در طراحی و اجرای سیاست های دوستانه آب و هوا دارند.

نظارت راحت تر بر بازگشت سرمایه

مصرف کنندگان می توانند از برنامه برای نظارت بر منظومه شمسی پشت بام خود استفاده کنند. معمولاً ، برنامه نصب کنندگان پنل های خورشیدی و دارندگان سیستم را قادر می سازد تا جدیدترین داده ها را مشاهده کرده و با استفاده از تلفن های همراه خود ، نظارت از راه دور را در هر زمان و هر مکان انجام دهند.

هزینه های نگهداری کم

سیستم های انرژی خورشیدی به طور کلی نیاز به نگهداری زیادی ندارند. فقط باید آنها را نسبتاً تمیز نگه دارید. قابل اطمینان ترین پیشنهاد تولید کننده پانل های خورشیدی ۲۰-۲۵ سال ضمانت.

از آنجا که هیچ قسمت متحرکی وجود ندارد ، ساییدگی نیز وجود ندارد. اینورتر معمولاً تنها بخشی است که پس از ۵-۱۰ سال باید تغییر کند زیرا به طور مداوم در حال کار است تا انرژی خورشیدی را به برق و گرما تبدیل کند . به غیر از اینورتر ، کابل ها همچنین به تعمیر و نگهداری نیاز دارند تا اطمینان حاصل کنند که سیستم انرژی خورشیدی شما با حداکثر بازده کار می کند.

بنابراین ، پس از تأمین هزینه اولیه سیستم خورشیدی ، می توانید انتظار هزینه بسیار اندکی را برای کارهای تعمیر و نگهداری داشته باشید.

خود مصرفی برق

این انرژی تجدید پذیر از یک منبع پایان ناپذیر از منابع مانند خورشید می تواند در انواع فرآیندهای صنعتی بسیار موثر استفاده شود. اگر می خواهید بسته به شرکت های بازرگانی برق و قیمت هایی که آنها تعیین می کنند متوقف شوید ، این امکان را دارید که در پانل های فتوولتائیک سرمایه گذاری کنید تا برق و انرژی حرارتی را تأمین کنید تا بتوانید در تأسیسات صنعتی خود از آب گرم و گرم استفاده کنید.

اختلال در خدمات کمتر

در حالی که انرژی های تجدید پذیر به آب و هوا نیز بستگی دارد ، اما نسبت به سوخت های فسیلی سنتی پایدارتر و به راحتی توزیع می شود. این بدان معناست که اگر یک آسیاب بادی خاموش شود ، بقیه قادر به شل شدن هستند. در بیشتر موارد ، شما با انرژی تجدیدپذیر اختلال در خدمات را تجربه نخواهید کرد. این اجازه می دهد تا تجارت شما باز بماند و به کار خود ادامه دهد. وقتی رقبای شما پایین هستند ، این می تواند تفاوت ایجاد کند.

ارتقاء چهره تجاری شرکت خود

جستجوی راه های جدید برای جذب مشتری و مشتری قطعاً می تواند چالش برانگیز باشد ، به ویژه هنگامی که ایده های شما تمام شده باشد. با این حال ، با افزایش تعداد افرادی که به دنبال انتخاب آگاهانه خرید روز به روز هستند ، تغییر روی انرژی های تجدیدپذیر به شما این امکان را می دهد تا تجارت خود را به رنگ سبز بازاریابی کنید.

نسل های جدید علاقه ویژه ای به خرید از شرکت های سبز و پایدار دارند. با افزایش سن و تبدیل شدن به بخش عمده ای از جمعیت خرید ، شما می خواهید استراتژی های بازاریابی ایجاد کنید که مورد علاقه آنها باشد. سبز شدن می تواند راهی عالی برای تقویت روابط عمومی مورد نیاز باشد و می تواند تفاوت بین مشتری برای انتخاب شغل شما یا رقبا باشد.

جلوتر از بازی بمانید

انتخاب تغییر انرژی تجدیدپذیر در حالی که کاملاً جدید است می تواند شرکت شما را به عنوان یک تجارت آینده نگر و نوآور معرفی کند. هنگامی که مشاغل دیگر شروع به تغییر تعویض می کنند ، آنها به یاد خواهند آورد که شما یکی از اولین کسانی هستید که این کار را انجام داده اید و همچنان به دنبال ایده های شما در مورد روند هستند.

صنایعی که از انرژی خورشیدی بهره مند می شوند

انواع صنایع می توانند از مزایای انتقال به انرژی خورشیدی بهره مند شوند. با کاهش هزینه نصب سیستم پنل خورشیدی ، صنایع برتر می توانند در هزینه های برق صرفه جویی کرده و از افزایش قیمت انرژی در آینده در امان باشند.

در اینجا برخی از صنایع وجود دارد که می توانند از انرژی خورشیدی بهره مند شوند.

کشاورزی

مشابه تاسیسات تولیدی ، عملیات کشاورزی مانند مرغداری ها و گاوداری های لبنی از برق زیادی استفاده می کنند و دارای فضای بزرگ سقف ایده آل برای سیستم پنل خورشیدی هستند. به عنوان مثال یک پرورشگاه مرغ معمولاً به دما و تهویه مطابق نیاز دارد که با کمک فن های برقی در اندازه های صنعتی نگهداری می شود. اگر یک تاسیسات کشاورزی دارای سیستم خورشیدی سقفی باشد ، آنها می توانند از برق تولید شده توسط شرکت برق برای تمیز کردن انرژی تولید شده در محل استفاده کنند. این تغییر باعث صرفه جویی بسیاری از منابع مالی آنها خواهد شد

انرژی خورشیدی می تواند هزینه های انرژی را کاهش داده و بهره وری را افزایش دهد و فواید آن در کمتر از سه سال قابل مشاهده است. کشاورزان می توانند مزایای کاهش هزینه های برق ، تنوع بخشیدن به درآمد و توانایی حفظ تولید محصولات زراعی را به دست آورند و همچنین به محیط زیست کمک می کنند.

ساخت

به طور کلی ، تأسیسات تولیدی از مقدار زیادی برق استفاده می کنند و آنها را به عنوان کاندیداهای اصلی سیستم پانل خورشیدی معرفی می کند. عامل دیگر این است که تولید کنندگان به طور معمول از ساختمان های بزرگ با فضای سقف زیاد استفاده می کنند ، ایده آل برای سیستم صفحه خورشیدی. استفاده از انرژی خورشیدی باعث می شود میلیون ها تولید کننده در هزینه های برق صرفه جویی کنند در حالی که در برابر افزایش قیمت انرژی محافظت نمی شوید.

نتیجه

هر مشاغلی ، چه در بخش صنعتی و چه در بخش خدمات ، به منبع برق نیاز دارد تا بتواند وظایف اساسی را در تأسیسات خود انجام دهد. بنابراین ، داشتن بهترین راه حل انرژی ، نکته کلیدی در هنگام کاهش هزینه های ثابت فعالیت اقتصادی است.

انرژی خورشیدی اینجاست تا بماند. این شرکت در حال حاضر صنعت برق ، مدل تجاری خود و نحوه تحویل برق به شبکه را تغییر داده است. فرصت های زیادی برای کسب و کارها وجود دارد تا از تولید انرژی خورشیدی در مقیاس صنعتی استفاده کنند.

با توجه به ویژگی های این نوع نصب ، نصب پانل های خورشیدی آسان تر است. این دلیل دیگری برای لذت بردن از مزایای انرژی خورشیدی است ، خصوصاً اگر تاسیسات صنعتی در منطقه ای با شرایط آب و هوایی مناسب واقع شده باشند که امکان استخراج مناسب این نوع انرژی را فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست